تبلیغات
طراحی دکوراسیون نمای ساختمان و محوطه سازی


طراحی دکوراسیون نمای ساختمان و محوطه سازی
دکوارسیون,نمای ساختمان,عکس استخر,فضای سبز,تراس,آبنما,ویلا,باربیکیو,محوطه سازی,کامپوزیت 
حیاطی کودکانه

ابتدا دقت کنید که محل بازی را از هرگونه وسائل تیز و خطرناک پاک کنید. امنیت فرزندانتان مهمترین مساله می‌باشد و بهتر است زمینی‌ نرم برای بازی آنها درست کنید. استفاده از رنگهای تند و شاد به جذابیت بیشتر این فضا کمک می‌کند، دیوارهای نقاشی شده، وسایل بازی رنگی‌ همه و همه از مواردیست که حیاط شما را زیبا می‌کند.

حیاطی کودکانه

در دکور کردن حیاط خود بهتر است آنرا به بخش‌های متنوعی تقسیم کنید؛ جای برای باغچه‌ای زیبا، جای برای استراحت، صرف غذا، مطالعه، تاب، و سایر وسائل ورزشی و بازی.

حیاطی کودکانه

البته شما میتوانید با قرار دادن یک خانه بازی تمام این فضا را در یک جا برای فرزندتان فراهم کنید و مطمئن باشید که با این کار از هیجان و شادی کودکانتان سیر نمیشوید.طبقه بندی: فضای سبز،

برچسب ها: دکور حیات، دکوراسیون حیات برای کودکان، دکوراسیون فضای سبز خانه، حیات‌های زیبا، دکور خارجی خانه، دکوراسیون خارجی، دکور،

[ 1391/12/7 ] [ 16:30 ] [ وحید قنبری زاده ]

درباره وبلاگ

وبلاگ پارسیان هوم قصد دارد روزانه ایده ها و پیشنهادات جدیدی در زمینه نمای ساختمان به صورت تصویر و متن در اختیار شما بازدیدکننده گرامی قرار دهد. و تلاش می کند انتظارات شما را به نحو احسن برآورده سازد. در این راه نظرات ارزشمند شما یاری گر ما خواهد بود!